Скачать презентацию Де ми втрачаэмо воду Ярофіюк Ілони 5 -А Скачать презентацию Де ми втрачаэмо воду Ярофіюк Ілони 5 -А

Де ми втрачаэмо воду.pptx

  • Количество слайдов: 5

Де ми втрачаэмо воду? Ярофіюк Ілони 5 -А Де ми втрачаэмо воду? Ярофіюк Ілони 5 -А

Де ми втрачаємо воду? Прісна вода використовується людиною для приготування їжі та для господарських Де ми втрачаємо воду? Прісна вода використовується людиною для приготування їжі та для господарських потреб миття, поливу, прання і т. д. Економним споживанням води вважається норма 100 -120 літрів води на добу. До слова, у розвинених країнах витрачається 250300 літрів, причому половина просто губиться, витікаючи в трубу.

Було підраховано, що в середньому людина витрачає на миття посуду під сильним напором близько Було підраховано, що в середньому людина витрачає на миття посуду під сильним напором близько 100 літрів води, приймаючи ванну витрачається близько 150 літрів, користуючись душем - 60 -100 літрів води. За один цикл пральна машина витрачає близько 50 -60 літрів води. Кап, кап - крапля за краплею тікає дорогоцінна вода з несправного крана. Навіть зовсім невеликий витік в змішувачі приносить втрату від 15 до 100 літрів на добу.

ЯК можна зберегти воду? По-перше, потрібно замінити або полагодити всі що протікаючі крани в ЯК можна зберегти воду? По-перше, потрібно замінити або полагодити всі що протікаючі крани в будинку. Під час гоління або чистки зубів закривайте кран, для зручності можна використовувати стаканчик. Це допоможе Вам зберегти від 6 до 30 літрів води.

Використовуйте пральні та посудомийні машини тільки при повному завантаженні. Намагайтеся частіше користуватися душем, і Використовуйте пральні та посудомийні машини тільки при повному завантаженні. Намагайтеся частіше користуватися душем, і рідше ванною. Так витрата води впаде в 2 -3 рази. Коли споліскуєте посуд, миєте руки, фрукти або овочі відкривайте змішувач на середній натиск.