Чим корисний листовий перегній? По-перше, це хороший

Скачать презентацию Чим корисний листовий перегній?  По-перше, це хороший Скачать презентацию Чим корисний листовий перегній? По-перше, це хороший

opale_listya.ppt

  • Размер: 1.2 Мб
  • Автор:
  • Количество слайдов: 9

Описание презентации Чим корисний листовий перегній? По-перше, це хороший по слайдам

Чим корисний листовий перегній? Чим корисний листовий перегній?

По-перше, це хороший засіб для поліпшення структури ґрунту. Ґрунт з додаванням листового перегною краще накопичує вологуПо-перше, це хороший засіб для поліпшення структури ґрунту. Ґрунт з додаванням листового перегною краще накопичує вологу після дощу і поливу, в ньому із задоволенням живуть дощові черв’яки Є три види його використання :

По-друге , листовий перегній підкисляє ґрунт. Такий ґрунт люблять плодові дерева та багато кімнатних рослин. По-друге , листовий перегній підкисляє ґрунт. Такий ґрунт люблять плодові дерева та багато кімнатних рослин.

 А третій варіант використання - в  якості мульчі. Для листового перегною найкраще підходять листяні А третій варіант використання — в якості мульчі. Для листового перегною найкраще підходять листяні породи дерев: береза , глід, калина, дуб, горобина та будь-які плодові дерева, наявні на ділянці. Хвойні породи також можна використовувати, тільки перегнивають вони довго, навіть у подрібненому вигляді.

Щороку восени можна спостерігати, як клуби диму піднімаються від спаленого листя. Двірники збирають його на купу,Щороку восени можна спостерігати, як клуби диму піднімаються від спаленого листя. Двірники збирають його на купу, а потім спалюють. Вся жовто-оранжева краса дерев зникає, а на зміну їй приходить їдкий запах листяного диму.

 Опале листя в жодному разі не можна спалювати! Димові завіси, які утворюються,  містять велику Опале листя в жодному разі не можна спалювати! Димові завіси, які утворюються, містять велику кількість токсичних речовин — окису азоту, вихлопних газів, які листя увібрало за літо. Дим від спаленого листя є дуже шкідливим для людей, які страждають на алергічні бронхолегеневі захворювання і особливо небезпечним є для вагітних жінок і малюків.
  • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.