Будь милосердним Підготував учень 5–А класу Веселов Станіслав

Скачать презентацию Будь милосердним Підготував учень 5–А класу Веселов Станіслав Скачать презентацию Будь милосердним Підготував учень 5–А класу Веселов Станіслав

01.12.2016r..ppt

 • Размер: 542.0 Кб
 • Автор: Станислав Веселов
 • Количество слайдов: 12

Описание презентации Будь милосердним Підготував учень 5–А класу Веселов Станіслав по слайдам

 Будь милосердним Підготував учень 5–А класу Веселов Станіслав Будь милосердним Підготував учень 5–А класу Веселов Станіслав

 Поміркуйте. Як ви вважаете які риси мають милосердні люди? Виберіть слова з поданого Поміркуйте. Як ви вважаете які риси мають милосердні люди? Виберіть слова з поданого переліку(ст. 69).

 Прочитайте. Цікаво знати, що …(ст. 70). Прочитайте. Цікаво знати, що …(ст. 70).

 Прочитай. Допомога людям з обмеженими можливостями (ст. 71). Прочитай. Допомога людям з обмеженими можливостями (ст. 71).

 Факти. Для людей з інвалідністю проводяться Параолімпійські ігри. Збірна України успішно виступила на літніх Параолімпійських Факти. Для людей з інвалідністю проводяться Параолімпійські ігри. Збірна України успішно виступила на літніх Параолімпійських іграх 2012 року в Лондоні (Велика Британія). Українські спортсмени здобули загалом 84 оліпійські меделі: 32 золоті, 24 срібні та 28 бронзових медалей. У загальнокомандному заліку Параолімпіади в 2012 році посіла четверте місце.

 Словничок. Параолімпійські ігри- ігри для спортсменів з обмеженими можливостями, що проводяться паралельно з Словничок. Параолімпійські ігри- ігри для спортсменів з обмеженими можливостями, що проводяться паралельно з Олімпійськими іграми.

 Завдання. Яку допомогу можеш ти надати людям з обмеженими можливостями? Завдання. Яку допомогу можеш ти надати людям з обмеженими можливостями?

 Попрацюйте в парі або групі • Обговоріть що ви можете зробити для невідомих вам Попрацюйте в парі або групі • Обговоріть що ви можете зробити для невідомих вам людей з обмеженими можливостями, а що ні? • Роздивіться малюнки на ст. 74 і обговоріть чи все ви робите , що тут зображено. Чому? • Після цього уроку ви станете більше дбати про людей з обмеженими можливостями чи ні або взагалі не будете про них дбати? Чому?

 Подумайте кому треба більше уділяти уваги. Самотня, сліпа бабуся. Бідні рідні. Подумайте кому треба більше уділяти уваги. Самотня, сліпа бабуся. Бідні рідні.

 Перевір себе. Про кого ти будеш більше дбати про людину яку тобі шкода, Перевір себе. Про кого ти будеш більше дбати про людину яку тобі шкода, але вона може себе забезпечити і вона здорова чи про людину з обмеженими можливостями? Подумай чи ти милосердна лоюдина, якщо милосердна які в тебе риси милосердної людини?

 Оціни себе по милосердю. Чому ти так вважаєш? Розкажи. 1 Не дбаю Оціни себе по милосердю. Чому ти так вважаєш? Розкажи. 1 Не дбаю 2 Інколи дбаю 3 Кілька разів на день дбаю 4 Після уроків до кінця дня дбаю 5 Дбаю всі вихідні і після школи 6 Дбаю весь тиждень не зважаю- чи на школу 7 Завжди дбаю не зважаючи на плани 8 Дбаю весь рік окрім місяця 9 Дбаю весь рік крім половини місяця 10 Дбаю весь рік, щодня

 Порівняй себе Які риси в тебе є з добра та милосердя або зла та Порівняй себе Які риси в тебе є з добра та милосердя або зла та агресії. Добрий, милосердн ийий Поганий, злий