«Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих

Скачать презентацию «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих Скачать презентацию «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих

povar_1-4_klasm.ppt

 • Размер: 89.2 Мб
 • Автор:
 • Количество слайдов: 23

Описание презентации «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих по слайдам

 «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» «Популярні енциклопедії робітничих професій в «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» «Популярні енциклопедії робітничих професій в регіонах України» для учнів 1 — 4 класів з професії «кухар, кондитер» м. Апостолове Підготувала Л. М. Бойко

Хто з головних всіх головніший? Хто взагалі всіх важливіший? Вчителі чи лікарі? Муляри чи шахтарі, ІнженериХто з головних всіх головніший? Хто взагалі всіх важливіший? Вчителі чи лікарі? Муляри чи шахтарі, Інженери чи шофери, Вони прекрасні трударі Та їх годують — кухарі !

Значить – кухар усіх головніший? Тут і сперечатись марно, Всім на світі він найпотрібніший -Значить – кухар усіх головніший? Тут і сперечатись марно, Всім на світі він найпотрібніший — Всі це знають гарно!

 Кожна людина, аби жити, мусить харчуватись, бо їжа дає нам енергію. Кожна людина, аби жити, мусить харчуватись, бо їжа дає нам енергію.

От ви зголодніли і йдете в їдальню, а там так смачно пахне! Хто приготував їжу? От ви зголодніли і йдете в їдальню, а там так смачно пахне! Хто приготував їжу?

Кухар запрошує Всіх на обід. Страви смачні — Пообідати слід! Кухар запрошує Всіх на обід. Страви смачні — Пообідати слід!

Діти , хочете навчитися смачно готувати?  Кожний, хто бажає стати гарним кухарем , повиненДіти , хочете навчитися смачно готувати? Кожний, хто бажає стати гарним кухарем , повинен вміти малювати, ліпити. Це допоможе майбутньому кулінару красиво оформлювати страви.

  Ви вже зараз можете пізнавати цю науку, готувати для мами, Ви вже зараз можете пізнавати цю науку, готувати для мами, тата, бабусі чи дідуся смачненькі страви.

  Ви можете придбати кулінарні книжки, дивитися кулінарні шоу,  навчатися у Ви можете придбати кулінарні книжки, дивитися кулінарні шоу, навчатися у мами чи бабусі, а далі — здобути спеціальну освіту

Кухар варить борщ і суп, Голубці готує. Він дорослих і малят Смачно нагодує. Кухар варить борщ і суп, Голубці готує. Він дорослих і малят Смачно нагодує.

 Дайте повару продукти: М'ясо птиці, сухофрукти, Рис, картоплю…красота Вас чекає смакота!! Повар Дайте повару продукти: М’ясо птиці, сухофрукти, Рис, картоплю…красота Вас чекає смакота!! Повар

Ото дива - веселий кухар, Усе він вміє просто супер, Він час проводить не дарма ЗОто дива — веселий кухар, Усе він вміє просто супер, Він час проводить не дарма З продукт ів створює дива.

Взяв овочі він, взяв і фрукти З них виробив такії штуки: Там і звірята, й пташечки,Взяв овочі він, взяв і фрукти З них виробив такії штуки: Там і звірята, й пташечки, І кораблі і зірочки.

Кулінарні фантазії Кулінарні фантазії

Мабуть , не одна дитина мріяла про таку солодко-дивну професію! Мабуть , не одна дитина мріяла про таку солодко-дивну професію!

Є професій так багато: Мама – кухар, слюсар тато. А я б в пекарні працював, ІЄ професій так багато: Мама – кухар, слюсар тато. А я б в пекарні працював, І хліб м’якенький випікав

 Напечу я пиріжків, тістечок, Тортів, ріжків, Ось, такий я маю дар: Я кондитер Напечу я пиріжків, тістечок, Тортів, ріжків, Ось, такий я маю дар: Я кондитер – кулінар!

Запитання: Герої якого мультиплікаційного фільму перед вами? Якою стравою пригощав своїх друзів кролик ? ЯкЗапитання: Герої якого мультиплікаційного фільму перед вами? Якою стравою пригощав своїх друзів кролик ? Як ви думаєте, яку страву приготувала Миша ?

  Які страви можна приготувати з продуктів, які є в Які страви можна приготувати з продуктів, які є в Пінгвінчиків — кухарів? Хто і як приготував казкового героя та як його назвали?

ОБИРАЙТЕ П Р О Ф Е С І Ю “ КУХАРЯ, КОНДИТЕРА”! 3 C 1ОБИРАЙТЕ П Р О Ф Е С І Ю “ КУХАРЯ, КОНДИТЕРА”!
 • Мы удаляем страницу по первому запросу с достаточным набором данных, указывающих на ваше авторство. Мы также можем оставить страницу, явно указав ваше авторство (страницы полезны всем пользователям рунета и не несут цели нарушения авторских прав). Если такой вариант возможен, пожалуйста, укажите об этом.