Скачать презентацию 10 фактів які необхідно знати Про пояс Койпера Скачать презентацию 10 фактів які необхідно знати Про пояс Койпера

Пояс-Койпера,Дьорова,11-2.pptx

  • Количество слайдов: 15

10 фактів, які необхідно знати Про пояс Койпера Підготувала Учениця групи 11 -2 Фінансово-економічного 10 фактів, які необхідно знати Про пояс Койпера Підготувала Учениця групи 11 -2 Фінансово-економічного ліцею Дьорова Євгенія

Пояс Койпера - це дискообразна область крижаних об'єктів за орбітою Нептуну - в мільярдах Пояс Койпера - це дискообразна область крижаних об'єктів за орбітою Нептуну - в мільярдах кілометрах від нашого Сонця. Плутон і Еріда є найвідомішими з цих крижаних світів. Там можуть бути ще сотні крижаних карликів.

Пояс Койпера - це область простору. Відомий крижаний світ і комета в обох областях Пояс Койпера - це область простору. Відомий крижаний світ і комета в обох областях значно менше, ніж Місяць Землі.

Пояс Койпера оточуює наше Cонце. Пояс Койпера являє собою кільце у формі пончика, розширюючись Пояс Койпера оточуює наше Cонце. Пояс Койпера являє собою кільце у формі пончика, розширюючись якраз за орбітою Нептуна на відстані приблизно від 30 до 55 а. о.

Короткоперіодичні комети (період обертання менше 200 років) беруть початок в поясі Койпера. Короткоперіодичні комети (період обертання менше 200 років) беруть початок в поясі Койпера.

У межах поясу Койпера можуть бути сотні тисяч крижаних тіл розміром більше 100 км У межах поясу Койпера можуть бути сотні тисяч крижаних тіл розміром більше 100 км (62 миль) і близько трильйона або більше комет.

Деякі карликові планети в межах пояса Койпера мають тонкі атмосфери, які руйнуються, коли їх Деякі карликові планети в межах пояса Койпера мають тонкі атмосфери, які руйнуються, коли їх орбіти несуть їх на найдальше відстань від Сонця.

Кілька карликових планет в поясі Койпера мають крихітні місяця. Кілька карликових планет в поясі Койпера мають крихітні місяця.

Не існує відомих кілець навколо світів у будьякій ділянці простору. Не існує відомих кілець навколо світів у будьякій ділянці простору.

Першою місією в поясі Койпера є місія «Нові Горизонти» . Вона досягне Плутона в Першою місією в поясі Койпера є місія «Нові Горизонти» . Вона досягне Плутона в 2015 році.

Наскільки відомо, область простору не спроможна підтримувати життя. Наскільки відомо, область простору не спроможна підтримувати життя.

Пояс Койпера названий по імені астронома, який передбачав його існування в 1950 -х - Пояс Койпера названий по імені астронома, який передбачав його існування в 1950 -х - Джерард Койпер.

У 1992 році астрономи виявили тьмяну пляму світла від об'єкту, що знаходиться близько 42 У 1992 році астрономи виявили тьмяну пляму світла від об'єкту, що знаходиться близько 42 а. о. від Сонця - це був перший раз, коли об'єкт пояса Койпера (або ОПК для стислості) був помічений. Більш 1300 ОПК були визначені з 1992 року. (Іноді їх називають об'єкти Еджворта-Койпера, також їх називають транснептуновими об'єктами або ТНО для стислості).

Відкриття Еріди - що обертається навколо Сонця і близькою за розмірами до Плутона (який Відкриття Еріди - що обертається навколо Сонця і близькою за розмірами до Плутона (який потім став вважатися дев'ятою планетою) - змусило астрономів розглянути питання, чи слід класифікувати Еріду як десяту планету. Однак, у 2006 році Міжнародний астрономічний союз створив новий клас об'єктів, названих карликовими планетами, і помістили Плутон, Еріду і астероїд Церера в цю категорію.